Str. Albinelor Nr.76, Timisoara
+40 728 939 807
Luni-Vineri: 9-17

Administrator Retea Calculatoare

/Administrator Retea Calculatoare

Descriere Job:

Recrutam pentru o companie de productie germana in domeniul injectiei de mase plastice, cu sediul in Timisoara (Calea Buziasului)

ADMINISTRATOR RETEA

Responsabilitati:

- Intretinerea si pastrarea in functiune a calculatoarelor, precum si a tuturor perifericelor din cadrul intreprinderii.
- Managementul softurilor utilizate in cadrul intreprinderii : licente, instalari, devirusari, etc.
- Intretinerea serverelor si a retelelor din cadrul intreprinderii.
- Intretinerea calculatoarelor din retea.
- Managementul softurilor utilizate in cadrul atelierului CNC.
- Arhivarea periodica a informatiilor ( saptamanal ), conform cerintelor fiecarui departament.
- Arhivarea finala si stocarea informatiilor, conform cerintelor fiecarui departament.
- Asigura colaborarea in bune conditii cu firmele de service agreate de catre firma.
- Transfer date CAD/CAM.
- Punere la punct program gestiune/intretinere.

CERINTE

- Studii superioare tehnice
- Experienta in domeniul IT
- Limba engleza, scris si vorbit cel putin la nivel mediu
- Limba germana constituie un plus

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial compus din:
- salariu fix NET de 3800 RON
- bonuri masa de 15 RON
- bonusuri anuale

solicita un apel.

Ai intrebari cu privire la serviciile Delta HR Consult sau doresti asistenta completa in domeniul resurselor umane? Completeaza formular alaturat cu numele si numarul tau de telefon, iar un reprezentant Delta HR Consult te va contacta.

As vrea sa vorbim despre:

captcha